Pirmam pirkimui 10% nuolaidos kodas!

Kaupiami AllStarRetro lojalumo eurai!

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

AllStarRetro dovanos nuo 80€!

Akcija!

Prunus J-110 Radija

(1 pirkėjo atsiliepimas)

59.99

APIE PRUNUS RADIJĄ

Prunus J-110 – Radija. Keli maitinimo būdai: 1) Maitinimas iš tinklo (įtrauktas tik europietiškas maitinimo kištukas), 2) Radijas su baterija: Integruota 1200 mAh baterija. 3) Naudojamas radijo baterijomis: D tipo baterija. Išimkite D tipo baterijas, kol radijas kraunasi, nes tai gali sudeginti radiją arba baterijas.

J-110 PRIVALUMAI

 • Puikus priėmimas: 1) prunus J-110 AM/SW/FM pasaulio imtuvo radijas turi galingą DSP lustą, todėl jautriau fiksuoja ir fiksuoja siųstuvus; 2) Apvalus derinimo langas su 270 ° derinimo diapazonu, gali pagerinti derinimą; 3) Metalinė teleskopinė antena (iki 50 cm), gali priimti FM ir SW signalą, todėl signalas tampa stabilesnis.
 • Klasikinis ir nešiojamas dizainas: kaip matote, tiesiog padėkite senovinį retro radijo imtuvą ant stalo, jo retro išvaizda tikrai per sekundę atras senus laikus. Dėl nešiojamojo dydžio (23 x 15 x 10 cm) ir lengvo svorio (1,23 kg) galite jį pasiimti bet kur ir klausytis radijo ar MP3 failų be didelių pastangų. Klasikinis radijo retro dizainas taip pat yra geriausia dovana jūsų Meilei
 • Puiki muzikos patirtis: 1) Mūsų retro virtuvės radijas palaiko „flash“ USB ir TF kortelę (0–32 GB). Tai reiškia, kad jis turi papildomą MP3 funkciją. 2) Su AUX ir Bluetooth funkcija (10 m). Senovinis Bluetooth radijas gali veikti net kaip telefono ar kompiuterio garsiakalbis. 3) Įrengtas įmontuotas 5 W magnetinis garsiakalbis, užtikrinantis patikimus gilius žemuosius dažnius ir švelnius aukštus tonus. Pastaba: nėra ausinių lizdo ir nepalaikomos „Bluetooth“ ausinės)
 • Lengva naudoti: 1 veiksmas: įjunkite tranzistorinį radiją. 2 veiksmas: nustatykite juostos jungiklį į FM, AM arba SW. Dabar galite ieškoti ir mėgautis mėgstamomis stotimis, kaip norite, naudodami derinimo valdiklį. Įtaisytas didinamasis stiklas ant mažo radijo derinimo rankenėlės padeda tiksliai nustatyti.

shipping icon Pristatymą atliksime per 4-8 d.d.

Facebook logo Twitter logo Youtube logo
greitas pristatymas

Pristatymas per 1-8 d.d

nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas nuo 50 eur

allstarretro lojalumo eurai

Kaupiami lojalumo eurai

garantija

12 mėn. garantija

ATSILIEPIMAI

Produkto įvertinimas:

5 / 5

Kokybė:

5 / 5

Dizainas:

5 / 5
 • clock 9 spalio, 2023

  PUIKU!

  Avatar

  Laurynas

  Iš viso: 5 / 5

  Kokybė: 5 / 5

  Dizainas: 5 / 5

Palikite atsiliepimą

Your email address will not be published.

Produkto įvertinimas:
Kokybė:
Dizainas:

Messenger ikona
0 krapšelio ikona
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
exit-icon

Gauk 10% nuolaidą savo pirmam apsipirkimui

Bei tapk lojalumo programos dalyviu

Registracija