Pirmam pirkimui 10% nuolaidos kodas!

Kaupiami AllStarRetro lojalumo eurai!

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

AllStarRetro dovanos nuo 80€!

Mini Retro Console Pegasus Žaidimas

(1 pirkėjo atsiliepimas)

29.99

APIE CONSOLĘ

Mini Retro Console Pegasus Žaidimas. Palaiko du grotuvus ir TV išvestį: naudojant žaidimų pultą, USB laidą ir AV išvesties laidą, retro žaidimų konsolė leidžia dviem žaidėjams dalytis žaidimu vienu metu arba prijungti žaidimų konsoles su 3,0 colių ekranu prie televizoriaus, kad galėtumėte mėgaukitės žaviu ir ryškiu vaizdo žaidimu didesniame ekrane. Tarp visų 400 žaidimų rasime tokių brangakmenių kaip: „Contra“, „Super Contra“, „Chip & Dale“, Pasaulio futbolo čempionatas, „Tetris 2“, „Tank A1990“, „Street Fighter V“, „Super Mario Bros“, „Super Mario Bros 3“, „Super Mario Bros 6“, „Super Mario 14“ ir taip pat: Betmenas, Žmogus-voras , Tom & Jerry, Pacmania, 1942, Angry Bird, Arkanoid, Dr. Mario, F1 Race, Pac-Man, Donkey Kong, Bomberman, Galaga, Galaxian, nepamirštamas Pinball, Space Invaders arba Zippy Race.

RETRO CONSOLES PRIVALUMAI

 • 1020 mAh baterija: su įmontuota 1020 mAh baterija, darbo laikas yra nuo 6 iki 8 valandų. Prijunkite USB kabelį įkrovimui, paprasta naudoti. Įkrovimo laikas: apytiksl. 12 valandų.
 • Puiki dovana vaikams ir suaugusiems: delninė vaizdo žaidimų konsolė puikiai tinka gimtadieniams, Kalėdoms, Tėvo dienai, Motinos dienai, vestuvių metinėms, Padėkos dienai, Naujųjų metų ir švenčių dovanoms vaikams, berniukams, mergaitėms, vaikams ir suaugusiems, šeimos draugams . Interaktyvi žaidimo pramoga pagerina tėvų ir vaikų bendravimą ir suteikia daugiau juoko ir laimės visai šeimai.
 • Televizoriuje žaidžia du žaidėjai: prie televizoriaus galite prijungti retro rankinę žaidimų konsolę su 3,0 colių ekranu per saugią ir netoksišką ABS plastikinę žaidimų rankenėlę ir 118 colių AV duomenų kabelį, kad galėtumėte lengvai mėgautis ryškiais ir įdomiais žaidimais. dideliame televizoriaus ekrane. Pastaba: žaidimo signalą galima pasirinkti tik tarp žaidimų konsolės ir televizoriaus.
 • Žaiskite kelyje: ši kompaktiška ir lengva delninė žaidimų konsolė puikiai tinka žaisti keliaujant. Nesvarbu, ar esate traukinyje, ar lėktuve, ar tiesiog turite laisvo laiko, galite lengvai pasiimti jį su savimi ir mėgautis vaikystės linksmybėmis bet kada ir bet kur.

shipping icon Pristatymą atliksime per 4-8 d.d.

Facebook logo Twitter logo Youtube logo
greitas pristatymas

Pristatymas per 1-8 d.d

nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas nuo 50 eur

allstarretro lojalumo eurai

Kaupiami lojalumo eurai

garantija

12 mėn. garantija

ATSILIEPIMAI

Produkto įvertinimas:

5 / 5

Kokybė:

5 / 5

Dizainas:

5 / 5
 • clock 6 lapkričio, 2023

  PUIKU!

  Avatar

  Laurynas

  Iš viso: 5 / 5

  Kokybė: 5 / 5

  Dizainas: 5 / 5

Palikite atsiliepimą

Your email address will not be published.

Produkto įvertinimas:
Kokybė:
Dizainas:

Messenger ikona
0 krapšelio ikona
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
exit-icon

Gauk 10% nuolaidą savo pirmam apsipirkimui

Bei tapk lojalumo programos dalyviu

Registracija