Pirmam pirkimui 10% nuolaidos kodas!

Kaupiami AllStarRetro lojalumo eurai!

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

AllStarRetro dovanos nuo 80€!

Akcija!

Retro Console

(1 pirkėjo atsiliepimas)

69.99

APIE KONSOLĘ

Retro Console – Žaidimų konsolė. Integruoti turtingi retro žaidimai: šioje belaidėje TV žaidimų konsolėje yra daugiau nei 10 000 gausių žaidimų, iš anksto įdiegti 9 emuliatoriai, suderinami su MAME, PS1, GB, GBA, GBC, MD, SFC, FC ir ATARI formatų žaidimais. su 64GB TF kortele. Nereikia pačiam atsisiųsti ir įdiegti, nereikia prisijungti prie interneto.

KONSOLĖS PRIVALUMAI

 • Dviguba žaidimo laimė dviems: ši belaidė retro rankinė žaidimų konsolė su įtaisytais žaidimais turi 2 belaidžius 2,4 GHz žaidimų valdiklius, palaiko 2 kartu žaidžiančius žaidėjus, belaidį ryšį tarp žaidimų valdiklių ir lazdelių, jokių kelių apribojimų, smagiau.
  4K aukštos kokybės vaizdo solidus: ši belaidė žaidimų konsolė tinka 4K Ultra HD televizoriams / kompiuteriams / monitoriams / projektoriams ir palaiko HDMI prievadą (ne AV išvestį). Naudodami mini HDMI laidą, prijungtą prie televizoriaus 1080P HD kokybe, galėsite mėgautis ryškiais ir smagiais vaizdo žaidimais dideliame ekrane.
 • Lengva naudoti: prijunkite žaidimo lazdelę prie maitinimo šaltinio, tada prijunkite televizorių, nustatykite TV signalo šaltinį į didelės raiškos kanalą ir televizoriuje bus rodomas ekranas su žaidimų sąrašu. Konkretūs veiksmai: 1. Pirmiausia prijunkite televizoriaus HD išvestį. 2. Įdėkite integruotą TF žaidimo turinio kortelę.
 • Ideali dovana vaikams, suaugusiems, draugams, mėgėjams: ši klasikinė retro žaidimų konsolė yra ideali dovana sau, vaikams, draugams ir mėgėjams. Patirkite laimę augti kartu su savo vaikais, pažadinkite gražius vaikystės prisiminimus, paleiskite kasdienį stresą suaugusiems 80-90-aisiais ir mėgaukitės vaikystės prisiminimais su savo mylimuoju.

shipping icon Pristatymą atliksime per 4-8 d.d.

Facebook logo Twitter logo Youtube logo
greitas pristatymas

Pristatymas per 1-8 d.d

nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas nuo 50 eur

allstarretro lojalumo eurai

Kaupiami lojalumo eurai

garantija

12 mėn. garantija

ATSILIEPIMAI

Produkto įvertinimas:

5 / 5

Kokybė:

5 / 5

Dizainas:

5 / 5
 • clock 11 spalio, 2023

  PUIKU!

  Avatar

  Laurynas

  Iš viso: 5 / 5

  Kokybė: 5 / 5

  Dizainas: 5 / 5

Palikite atsiliepimą

Your email address will not be published.

Produkto įvertinimas:
Kokybė:
Dizainas:

Messenger ikona
0 krapšelio ikona
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
exit-icon

Gauk 10% nuolaidą savo pirmam apsipirkimui

Bei tapk lojalumo programos dalyviu

Registracija