Pirmam pirkimui 10% nuolaidos kodas!

Kaupiami AllStarRetro lojalumo eurai!

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

AllStarRetro dovanos nuo 80€!

Colsur Retro Radija

(1 pirkėjo atsiliepimas)

79.99

APIE RADIJĄ

Colsur Retro Radija. Retro Bluetooth radija, COLSUR nešiojamasis senovinis FM radijas su reguliuojamu mygtuku ir antena, stiprus žemasis dažnis, 1500 mAh baterija, palaikomi USB / TF / Aux.

COLSUR RETRO PRIVALUMAI

 • Radijas aprūpintas 360° ištraukiama antena (34,5 cm), todėl gali priimti net silpniausią siųstuvo signalą. Galite lengvai gauti pokalbių laidas, naujienas, orų prognozes, futbolo rungtynes ​​ir kitą informaciją. Ir nesvarbu, ar gyvenate mieste, ar kaime, mūsų senoviniai radijo imtuvai gali lengvai priimti signalus jūsų aplinkoje.
 • FM radijas su priėmimo funkcija ir „Bluetooth“: jo nostalgiškos išvaizdos gale yra daugialypės terpės centras, palaiko TF kortelę ir micro SD kortelę (iki 32G), taip pat linijos įvesties funkciją. Jis sujungia nešiojamojo radijo paprastumą ir universalumą.
 • Dviejų krypčių maitinimo šaltinis: AS19 baterijų radijas turi integruotą, neišimamą 1500 mAh bateriją. Jis turi du įkrovimo būdus: USB įkrovimas patogus kasdieniam naudojimui. Visiškai įkrautą galite pasiimti su savimi keliaudami, stovyklaudami, žygiuodami ar žvejodami.
 • Retro dizaino stilius ir reguliuojamas mygtukas: šis senovinis radijo imtuvas su „Bluetooth“ turi medinį paviršių, todėl jis yra nepakeičiamas bet kokio interjero aksesuaras. Reguliuojamu mygtuku patogiau naudotis, galima pasirinkti mėgstamą kanalą, juo be problemų gali valdyti net vyresnio amžiaus žmonės. Senovinis radijas su nostalgišku retro dizainu taip pat yra geriausia dovana kiekvienam, ypač pagyvenusiems žmonėms, mėgstantiems retro išvaizdą.
 • Šis radijas su baterijomis yra kompaktiškas ir nėra didelis, patogus visur pasiimti. Galinga šio klasikinio radijo funkcija yra puiki dovana bet kam, pavyzdžiui, Kalėdų, Padėkos, Tėvo, Motinos dienos proga, bet kuriuo metu galite naudoti šį radiją be galo smagiai.

shipping icon Pristatymą atliksime per 4-8 d.d.

Facebook logo Twitter logo Youtube logo
greitas pristatymas

Pristatymas per 1-8 d.d

nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas nuo 50 eur

allstarretro lojalumo eurai

Kaupiami lojalumo eurai

garantija

12 mėn. garantija

ATSILIEPIMAI

Produkto įvertinimas:

5 / 5

Kokybė:

5 / 5

Dizainas:

5 / 5
 • clock 6 lapkričio, 2023

  PUIKU!

  Avatar

  Laurynas

  Iš viso: 5 / 5

  Kokybė: 5 / 5

  Dizainas: 5 / 5

Palikite atsiliepimą

Your email address will not be published.

Produkto įvertinimas:
Kokybė:
Dizainas:

Messenger ikona
0 krapšelio ikona
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
exit-icon

Gauk 10% nuolaidą savo pirmam apsipirkimui

Bei tapk lojalumo programos dalyviu

Registracija