Pirmam pirkimui 10% nuolaidos kodas!

Kaupiami AllStarRetro lojalumo eurai!

Nemokamas pristatymas nuo 50€!

AllStarRetro dovanos nuo 80€!

retro stilius retro stilius

Retro Stilius

Retro reiškia kažką, kas yra šiek tiek sena, bet vėl iškelta į dėmesio centrą. Nepaisant to, kad retro stiliaus daiktai nėra laikomi „madingais“, jie turi vertę ir turi istorinę reikšmę. Retro iš esmės reiškia stilių ir mados atspindėjimą ir atgaivinimą dabartyje. Pavyzdžiui, retro stiliaus baldai negali būti antikvariniai. Jame gražiai užfiksuota praeities tendencijų esmė (nebūtinai naujausio sezono). Svarbu nepainioti retro su drabužiais; Žmogus, kuris dėvi džinsus su juosmeniu prieš daugelį metų vien todėl, kad neatnaujino savo drabužių spintos, tikrai negali būti vadinamas retro stiliaus entuziastu. Tačiau nėra ryškaus skirtumo tarp retro ir vintažinio, leidžiančio kiekvienam sukurti savo asmenines asociacijas su šiais terminais.

Retro Produktai

Renkantis retro namų dekorą, jūsų namai gali tapti patogesni ir stilingesni. Dėl unikalaus dizaino jie bus įsimintini jūsų svečiams ir netgi gali tapti puikiomis pokalbių temomis. Pavyzdžiui, jūs galite turėti virtuvės prietaisą, kuris sukelia nostalgišką prisiminimą tiems, kurie vaikystėje turėjo tokį patį prietaisą savo virtuvėje. Čia galite rasti retro dekoro bet kokiam kambariui namuose, biure ar versle.

Retro pasirinkimas

Linksmi retro plakatai ir lavos lempos, namų kinui – unikalus retro spragėsių aparatas, virtuvėje – moderni buitinė technika su spalvingu retro akcentu, o svetainėje – retro kavos staliukai. Biurui galite pridėti retro kavos aparatą, o asmeniniam verslui galite pridėti juokingų retro metalinių ženklų. Kad ir kokį kambarį norėtumėte papuošti.

Įsigyti retro produktų
retro komiksai retro komiksai
Messenger ikona
0 krapšelio ikona
Jūsų krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
exit-icon

Gauk 10% nuolaidą savo pirmam apsipirkimui

Bei tapk lojalumo programos dalyviu

Registracija